Тренер Пазара пред Војводину: Да не поновимо грешке са Вождовца

5

Тренер Новог Пазара Милан Милановић рекао је да верује да његови фудбалери у утакмици са Војводином неће поновити грешке које су их коштале пораза на претходном гостовању на Вождовцу

"Потребно је мало времена да се екипа склопи, што је проблем већине суперлигаша. Играмо све боље. Против Вождовца смо имали добрих 40 минута у првом полувремену. Надам се да у Новом Саду нећемо примати такве голове", рекао је Милановић у најави утакмице.

Уочи шестог кола Супер лиге Србије, Војводина је 11. на табели са пет бодова, четири више од Новог Пазара на 14. месту, с тим што Пазарци имају утакмицу мање.

Крилни играч Новог Пазара Стефан Димић признао је да се није лако спремати за утакмицу после пораза на Вождовцу.

"У једном моменту нисам видео како можемо да изгубимо од Вождовца, али то се догодило. Било је болно и незаслужено. Идемо даље. Надам се да повољнијем крајњем исходу у дуелу са Војводином", казао је Димић.

Пазарце је током седмице појачао везни фудбалер из Црне Горе Милош Калезић, чији је стриц Звонко осамдесетих година прошлог века с великим успехом носио новопазарски дрес.

"Надам се да ћу наставити стричевим стопама. Супер лига Србије је најјача на Балкану, а ми ћемо се потрудити да Пазару обезбедимо место у врху. Са постојећим условима, тренинг кампом и навијачима, овај клуб то заслужује", оценио је Калезић.

Он је последњи ангажман имао у албанској Влазнији из Скадра.

Нови Пазар је током седмице раскинуо сарадњу са штопером Николом Ковачевићем, а нешто раније и са играчем средине терена Немањом Перићем.

Војводина и Нови Пазар играју у недељу од 16.30 на стадиону "Карађорђе" у Новом Саду.

Kоментари (5)

Dusan Dzigurski

Bice 2-0 za Vojvodinu, osecam! Poluvreme 1-0, strelac Covic. Drugi gol ce dati Kabic. Prvi gol u 33. minutu a drugi u 69.

Voša

Mislim da si pogresio minut kod drugog gola, bice u 68,i nisi napisao da će kod oba gola asistennt biti Jelicic!!

РЕАЛИСТА

Војводина ће изгубити. Војводина ове године ће се борити да буде у средини табеле, јер њен квалитет играча који сада има не може да води Војводину ка врху табеле. Једна од најгорих генерација Војводине у задњих 15-20 година.

bd

Ma kakva sredina,bore se za opstanak!Oni pojma nemaju i još na sve to trener katastrofa.Igraće bunker kao i sve utakmice do sada a ako udje jedna lopta u gol eto opet katastrofe!