Реми Чукаричког и ТСЦ-а, Бојовић срушио Спартак, нерешено и на Крову

Младост је голом Милана Бојовића са 1:0 победила тим из Суботице

Чукарички – ТСЦ 0:0

Београд - Стадион на Бановом брду. Играно без присуства гледалаца. Судија: Зоран Широки. Помоћници: Чедомир Андрејић и Милан Минић. Жути картони: Каменовић, Доцић, Шапић (Чукарички), Дамњановић, Томановић (ТСЦ).

ЧУКАРИЧКИ: Петровић, Доцић, Стевановић, Јовановић (од 55. Ракоњац), Каменовић (од 46. Тошић), Танасијевић, Мијаиловић, Чоловић (од 55. Кајевић), Савић (од 86. Ергелаш), Пантић (од 46. Ковач), Шапић.

ТСЦ: Филиповић, Томановић, Милићевић, Зец, Бањац (од 71. Ђаковац), Бабић (од 9. Антонић), Станојев (од 46. Дуроњић), Лукић, Петровић, Петковић, Дамњановић.

У једном од дербију кола, у дуелу Чукаричког и ТСЦ-а мреже се нису тресле, и други пут у сезони ова два ривала одиграла су нерешено, поново је крајњи резултат гласио 0:0. Није било много шансу у дуелу на Бановом брду, па је Чукарички задржао 13 бодова предности управо у односу на тим из Бачке Тополе.

Чукарички је први запретио, Доцић је одлично извео корнер са десне стране, а на другој стативи главом је лопту захватио Стевановић, али је погодио стативу. Недуго потом узвратио је гостујући тим, после сјајне акције и проигравања Зеца Лукић је циљао и погодио пречку са десет метара.

Имао је потом Чукарички прилике, најпре преко Доцића, који није успео из слободног ударца да изненади Филиповића, а потом је голман ТСЦ-а укротио и шут Пантића. У 18. минуту је главом из непосредне близине тукао и Савић, но поново је на висини задатка био чувар мреже ТСЦ-а.

Вождовац и Пролетер играли су нерешено 1:1.

Стефан Хајдин је у 20. минуту довео Вождовац у предност, а домаћин је потом остао са играчем мање.

Александар Богдановић је направио пенал и добио црвени картон, а прецизан у 58. минуту био је Стефан Томовић.

Младост из Лучана победила је Спартак на свом терену са 1:0, голом Милана Бојовића у 55. минуту.

У 28. минуту сјајна прилика за госте из Бачке Тополе, поново је Зец одлично упослио саиграча, овога пута Бањца, али је Петровић фантастично интервенисао и сачувао своју мрежу. До краја првог полувремена, екипа Младена Крстајића је успоставила равнотежу, па чак и преузела иницијативу, али није створила конкретну шансу.

Желео је да промени ритам меча Душан Ђорђевић, па је већ у 55. минуту начинио двоструку измену, у игру је послао Кајевића и Ракоњца, уместо Чоловића и Јовановића, а исто је начинио и у полувремену, кад је на терен послао Тошића и Ковача, уместо Каменовића и Пантића.

На старту другог полувремена прилика за домаће, Доцић је упослио Јовановића, али је његов шут искоса са десне стране лако зауставио Филиповић.

Имао је прилику и гост, Бањац је у 55. минуту шутирао из слободног ударца са 25 метара, али преко гола Петровића. Тек у 80. минуту нова прилика на мечу, Доцић је одлично убацио лопту искоса са десне стране из слободног ударца, а Ракоњац је шутирао главом, али поред гола Филиповића.

Три минута касније врло добар покушај ТСЦ-а, Лукић је шутирао за који сантиметар изнад пречке Петровићевог гола. Севнула је потом контра Бачкотополчана у 85. минуту, Лукић је додао Ђаковцу, али је његов ударац одбранио сјајни голман Петровић.