Војводинa – ОФК Бачкa 3:1 (2:0)

Стрелци: 1:0 Зукић у 26, 2:0 Бојић у 40, 3:0. Вукадиновић у 61, 3:1 Крчмаревић у 82. минуту.

ВОЈВОДИНА: Вуклиш (од 80. Тороман), Бјековић, Бралић (од 80. Ђурић), Саничанин, Ђорђевић, Дринчић, Стојковић (од 73. Кабић), Вукадиновић (од 73. Младеновић), Зукић, Бојић, Мркаић (од 66. Ђуричин).

ОФК БАЧКА: Милојевић, Рађен, Сабат (од 46. Гаврић), Пантић (од 68. Крчмаревић), Стојановић (од 68. Писачић), Шкорић, Мијатовић, Зличић (од 82. Њамцуло, Јовановић, Ескић (од 46. Жакула), Здравковић.

Фудбалери Војводине победили су екипу ОФК Бачке резултатом 3:1 (2:0), у 13. колу Супер лиге Србије.

У мечу који је одигран без присуства гледалаца на „Карађорђу“, стрелци за Вошу били су Зукић у 26, Бојић у 40. и Вукадиновић у 61. минуту, док је једини гол за госте постигао Крчмаревић у 82. минуту.

Воша је прву добру прилику на утакмици имала у 12. минуту, када је Дринчић центрирао из корнера, а Бралић упутио ударац главом, али је Милојевић одбранио. У наставку акције, Дринчић је поново упутио лопту пред гол ОФК Бачке, овога пута оштро и по земљи, при чему је поново Бралић био у прилици да постигне гол, али је лопта на гол-линији погодила неког од играча гостујућег тима.

Међутим, у 26. минуту, Војводина је повела. Дринчић је упутио лоб пас у шеснаестерац ОФК Бачке, где је Зукић главом лобовао истрчалог голмана Милојевића и довео свој тим у вођство.

Већ у 40. минуту, било је 2:0 за „стару даму“ и то после одличне акције црвено-белих. Бојић је на десној страни проиграо Бјековића, који је одиграо пас пред гол до Зукића, а он потом вратио лопту до Бојића, који је прецизним ударцем са петнаестак метара повисио предност свог тима.

Упркос сигурном вођству, Воша је наставила са нападима, па је до новог поготка дошла у 61. минуту. Вукадиновић је одузео лопту на половини противника, ушао у шеснаестерац, изборио се за позицију за шут и прецизним ударцем са десетак метара искоса постигао гол.

На другој страни, ОФК Бачка је узвратила у 82. минуту. После центаршута из корнера, волеј-ударац са десетак метара искоса упутио је Крчмаревић и тако смањио резултат.

Само два минута касније, ОФК Бачка је имала прилику за још један погодак и то након што је из сличне позиције шутирао Писачић, али је одлично одбранио Тороман.

То је уједно била последња шанса на утакмици, која је завршена победом црвено-белих.