Војводина „прескочила“ Златибор, победе Новог Пазара и Инђије (ВИДЕО)

Напредак победио Мачву, реми Пролетера и Вождовца

Фудбалери Новог Пазара победили су данас на свом терену екипу Рада са 2:1, у утакмици 12. кола Супер лиге Србије.

Пазар је повео поготком Бојице Никчевића у 28. минуту, а изједначење је уследило после аутогола Абдулајеа Сисеа у 40. минуту.

Три бода домаћину донео је Сисе, који је био прецизан у 43. минуту.

После некомплетног кола, Нови Пазар је 12. у најјачој лиги Србије са 15 бодова, док је Рад на 16. месту и има девет бодова.

Нови Пазар ће у 13. колу гостовати Чукаричком, а Рад ће дочекати тим Златибора.

Војводина је као гост победила Златибор са 2:0.

Голове су постигли Никола Дринчић у 58. минуту и Никола Андрић у 78. минуту.

Фудбалери Инђије победили су на гостујућем терену Бачку са 2:1

Инђија је повела у 33. минуту голом Михајла Нешковића, а домаћи су изједначили голом Милоша Зличића у 42. минуту. Победу Инђији донео је Немања Обрадовић поготком у 67. минуту.

Фудбалери Напретка победили су данас у Шапцу домаћу Мачву са 2:1, у утакмици 12. кола Супер лиге Србије.

Напредак је повео головима Милоша Мијића у 12. минуту и 30. минуту из пенала, а гол за Мачву постигао је Филип Пејовић у 58. минуту из пенала.

Обе екипе утакмицу су завршиле са по десеторицом играча, у 58. минуту искључен је играч крушевачке екипе Јован Маринковић, док је у петом минуту надокнаде времена црвени картон добио фудбалер домаћих Мирољуб Пешић.

То је друга победа Напретка у лиги и заузима 16. место на табели са девет бодова. Мачва је претрпела девети пораз и последња је на табели са пет бодова.

Фудбалери Пролетера одиграли су нерешено 1:1 против Вождовца у Новом Саду.

Пролетер је повео у петом минуту голом Леандра, а бод гостима обезбедио је Драган Стоисављевић поготком у 89. минуту.

Пролетер је наставио низ без пораза и четврти је на табели са 22 бода. Вождовац је пети са два бода мање.