Шестица Звезде, Фалћинели прорадио у Србији, погодио и Павков (ВИДЕО)

43

Црвена звезда у Супер лиги има осам од осам, пао и Вождовац

Црвена звезда - Вождовац 6:0 (3:0)
Стрелци: Фалћинели у 17. и 39, Гаврић у 20, Николић у 56, Иванић у 58. и Павков у 90. минуту. Стадион: „Рајко Митић“. Судија: Андрија Стојановић.
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА: Борјан, Гајић, Панков, Дегенек, Родић (од 46. Ераковић), Петровић, Николић, Канга (од 62. Спиридоновић), Катаи (од 46. Иванић), Гаврић (од 73. Радуловић), Фалћинели (од 62. Павков).
ВОЖДОВАЦ: Прековић, Миловић, Милосављевић (од 87. Јаковљевић), Стојчев (од 59. Ђорић), Цветићанин (од 46. Стојсављевић), Гајић, Путинчанин (од 79. Мијаиловић), Вујновић, Ајдиновић, Живковић, Станковић.

Нешто мирнији улазак у меч прекинуо је Гајић у шестом минуту када је Родић центрирао, а десни бек домаћих се убацио по страни и из пада са неколико метара послао лопту преко гола.

Офанзивно је утакмици приступио Гајић, па се и три минута касније сјајном кретњом понудио за пас Катаију, али је Станковић добро пратио акцију и успео да пресече додавање.

Играо се 10. минут када је Катаи после паса Фалћинелија у казненом простору послао лопту преко гола, а већ у уводним тренуцима меча Црвена звезда је наметнула висок пресинг и константно се играло пред казненим простором Вождовца.

Исплатила се иницијатива домаћим фудбалерима, а играо се 17. минут меча. Првенац у црвено-белом дресу за Дијега Фалћинелија. Упослио га је Родић, а италијански нападач је, упркос томе што је леђима био окренут голу, из полуволеја успео да пошаље лопту у мрежу Прековића - 1:0.

Само три минута су била довољна црвено-белима да удвоструче вођство. Постигао је Жељко Гаврић прелеп погодак, прихватио је пас на нешто више од двадесетак метара, искоса са леве стране, и феноменално погодио под пречку Прековићевог гола - 2:0.

Предриблао је Катаи двојицу дефанзиваца Вождовца у 26. минуту и упутио центаршут у петерац, а Фалћинелију је мало недостајало да лопту захвати ногом и поново је пошаље у мрежу.

Ипак, успешнији је био Фалћинели у 39. минуту и још једном се уписао у стрелце. Извео је Канга корнер, италијански нападач је био највише у скоку и снажно главом погодио Прековићеву мрежу за убедљиву предност црвено-белих после првог дела игре - 3:0.

Станковић је на старту другог полувремена направио двоструку измену па су се на терену нашли Ераковић и Иванић, а ван игре су изашли Родић и Катаи. Упоран је био Фалћинели у 49. минуту, покушавао да одузме лопту Путинчанину, али је правовремено излетео Прековић и интервенисао.

Наставили су црвено-бели голеаду и у другом полувремену, јер је Николићев волеј из 56. минута, када је са ивице казненог простора захватио лопту, завршио иза Прековићевих леђа - 4:0.

Деловало је као да се фудбалери Црвене звезде такмиче ко ће се на ефектнији начин уписати у стрелце. Већ у 58. минуту се Иванић феноменално наместио и то ван казненог простора, лопта је имала сјајан лук и погодила рашље гола гостију - 5:0.

Шутирао је Спиридоновић тик поред стативе у 70. минуту, иако је у први мах деловало да ће и ова лопта завршити иза Прековићевих леђа. Изашао је Иванић пред голмана Вождовца у 82. минуту, али је шутирао по земљи, што је чувар мреже Змајева успео да заустави.

Ипак, тачку на меч и коначан резултат поставио је Милан Павков сигурном и рутинском реализацијом у 90. минуту за најубедљивију победу црвено-белих у досадашњем делу сезоне.

Семафор осмог кола Супер лиге:
Нови Пазар - Инђија 1:0 (Томић 7)
Рад - Јавор 1:0 (Лазаревић 74)
Спартак - Пролетер (НС) 1:2 (Николић 22 – Бабић 19, Дујмовић 73)
Златибор - Партизан 0:1 (Натхо 79. једанаестерац)
Црвена звезда - Вождовац 6:0 (Фалћинели 17, 40, Гаврић 20, Николић 56, Иванић 58, Павков 90+1)
17,00: Мачва - ТСЦ
Војводина - Радник 2:0 (Бојић 56, Човић 67. једанаестерац)
Бачка - Напредак 0:0
Металац - Младост 1:1 (Катанић 10. једанаестерац - Јешић 86)
Раднички (Ниш) - Чукарички 0:0

Kоментари (43)

!!!

Bravo zvezdo. Mada su utisak lopovi iz humske.

@iii

Vi zvezdasi ste svi isti,krivo vam je sto je Partizan zasluzeno pobedio a ponisten mu je cist gol.Sto mu je ponisten niko ne obraca paznju jer se ocekuje da bude redovno potkradan.Uzgred ,gledao sam zvezdinu utakmicu i to je prva utakmicau ovom prvenstvu da vasi protivnici nisu drasticno osteceni.Trener Vozdovca je zvezdas i napravio ura taktiku da bi joj olaksao posao.Protiv Partizana se igra sa devet igraca ispred svog sesnaesterca i malo kome padne napamet da igra otvoreno.

Gol je bio iz opsajda

a penal nije postojao. Pokrali ste Zlatibor!

gropn III

čuvena VAŠA rečenica bi bila MOŽE NAM SE

OPsa OPsa OP sa sa sa sa...

Iz čega je bio gol??? :)))

Pedja

Ajde bas navedi koji su to bili pokradeni i u kojim situacijama. Prosvetli nas, da i mi vidimo.

@pedjica

U svih sedam kola do sada, a mogao bih i da ti navedem, ali nece objaviti.

Sone

Ne lupaj svi su videli kradu

Gost

Malo ko igra otvoreno???????? Pa drugoligas Novi Pazar vam je dao tri gola)))))))))))((

Nemus

A što Zvezdi smeta imaju ukiono 0 poraza. Šta je poenta da osvojite titulu u decembru mesecu. Da se slučajno ne bi previše nervirali.

Grom

Meni je i dalje utisak odlična utakmica u Nikoziji i prolaz Omonije

@!!

ma sila ste vi velika, jos malo da vezbate pa da budete kao Omonija haahahahaha

Jadni ste

Sta vam to znaci proradio u Srbiji? promasio penal pa?

Zoran CZZG

Bravo Zvezdo,klasično razbijanje.Iako nije vreme za nikakva slavlja jer nam je komšija mali opet pokraden,pa se trebamo solidalizirati sa njima.Da nebi napustili ligu,šta bi onda?

Slave

Milina gledati!Bravo za ekipu i trenera

Faki

Samo da ne padne na pamet bilo kome, da proda mladog Gavru....dete je klasa... Terziću, pamet u glavu!!!

Dr

Milina je bilo gledati i mešč sa Kipra.

zak

A pogotovu vašu u Moldaviji,vanzemaljci.Da vam sudija ne pokloni penal drhtali bi.Mi ssmo protiv Omonije odigrali bolju utakmicu pet puta nego vi,ispali na penale,pa šta.

Гробар

Ма бољи су Цигани од нас!

@grobar

Brzo ce derbi pa ce da se vidi kao na poslednjih nekoliko ko je bolji.

KOJIH POSLEDNJIH GODINA?

U zadnje tri godine se igralo osam derbija u prvenstvu, Zvezda dobila dva a vi samo jedan ( kad nas pokrao sudija ponistio cistgol Milunovicu). U kupu ste dobili dva derbija, jedan kad vam je Borjan poklonio gol a drugi kad nas je opet sudija pokrao i nije dao crveni mustafi za onaj faul. A na Marakani kod0:0 u gol niste sutnulu, sam Savo reko da ste se izvukli.E sad sto onaj lazov Zeljko vas stimuje i prica dva puta nedeljno lazi i nebuloze to je druga stvar. Zvezdin je problem sto se ne brani protiv organizovane medijeske hajke od strane parizana. POZIVAM rukovodstvo i odgovorne u Zvezdi da se na nasoj televiziji uvede emisija replika na lazi i uvrede od strane necoveka zeljka. I da se vratim na derbi...Oduvek se zna da je ZVEZDA GOSPODAR DERBIJA. vi imate minus od 30-ak pobeda i gol razliku -52 a primili ste do sada blizu 400 golova u derbiju.Vi ste nasa filijalam franjevci, nikom nismo izbusili mrezu kao vama!

@kojih poslednjih

Malo vise si slagao ali ti ne bi bio njihov navijac da nemas njihove osobine,lazi i kradi cigani iz Anadolije.

ljubo

a gde cete da nadjete voditelja koji moze da laze i manpulise i da ce pristati da to radi ,to mora viti ne vernik eto mozda ivan kepec ivanovic,ili milan kromos kalinic.

Vazda bilo

A boga mi i biće !!!

Ciganin @ grobar

Bolji smo, ali zahvaljujuci sudijama.

Pedja

Drago mi je sto je Falcineli dao golove i nadam se da ce ih tek biti sto vise. U slabijoj ligi od italijanske, sa ekipom koja igra napadacki, tek ce se nadavati golova. I ovo treba da bude recept Zvezdi da ovako igra i kad igra u gostima, da se ne povlace, vec da pritiskaju i napadaju protivnike kao da igraju kod kuce. Protiv Omonije jesu bili neljudski uslovi, sto opet nije opravdanje, ali mora se protiv Ararata ili Celja zaigrati ofanzivno od pocetka i pritiskati h dok ne padnu.

Iz šljivika

Uvek pišem istinu! Falćineli odličan! Zvezda je igrala zaista dobro, nadahnuto i tečno, ali i sinoć se videlo kao iz aviona da je cirkusant Kanga daleko zaostajao za igrom ostalih igrača Zvezde. Ne vidim umesto kojeg našeg srpskog igreača bi trebali da igraju limitirani afrički cirkusanti?! Ali, već protiv Slovenaca ili Jermena će “morati” da igraju afrički cirkusanti i od tečne i tehnički doterane igre neće biti ništa. Nisam optimista za Zvezdin plasman, kada su afrički cirkusanti u timu!

ПОЗОРИШТЕ У КУЋИ

Ма, браво! Е, да сте још средили да се Мита и ДР Звездан упишу у листу стралаца, ова трагикомедија би била комплетнија... Режимски "близанци" су данас процветали, и дефинитивно сахранили ферплеј у домађем, назови фудбалу

igra

Voždovac igrao otvoreno,mladi igrači pokazali kvalitet,golovi jedan lepši od drugog.Bilo je lepih poteza i driblinga i na jednoj i na drugoj strani,utakmica opuštena i lepa za gledanje.Mislim da treba dati šansu domaćim igračima u odnosu na strance u budućim evro utakmicama,a ne samo u domaćem prvenstvu.

@igra

Pa to je bila jedna cirkuska predstava. Zarje tebi ovo licilo na ozbiljan fudbal? Vozdovac sa nekim podmlatkom, bez borbenosti i zara, sa samo 6 faulova na celom mecu, ovi trckaraju, prolaze, lakse nego na treningu...smejurija. E, vidis. Zato se placa ceh ovakvim sklanjalicama cim se samo korak izadje u Evropu, pa se posle kao cudite, sta to bi, odakle ovi velikani Tirana i Omonija?! Meni samo nije jasno da ovi iz Vozdovca imaju onoliko malo samopostovanja, da dozvole da se sa njima brise patos, a sve u cilju da se mezimica zadovolji.

zak

Šta ste se navalili na Tiranu?Jesu li nas ,možda, izbacili?Pa vi ste se mučili sa ovim letonskim i moldavskim amaterima koji su od albanskog fudbala miljama zaostali.

ljubo

protiv "sampion a,njboljeg tima u srbiji" svi igraju da se nadigravaju i otvoreno sa 4 u odbrani vrse presing na zvezdinu odbranu srednji red ali takav da nikad ne osvoje loptu, lagan pas i vec je 4 na 4 ,a kad igraju protiv nikad losijeg partizana onda se brane sa 9 igraca i na kontru.

Baba Vanga

A kad dođe Celje biće "bešte gaće usraću vas" kao protiv Omonije. U ovoj čobanskoj ligi sve može.

MX.

Svaka cast za igru sinoc,ali Evropa je nesto potpuno drugo.Videli smo protiv Tirane i Omonije.Zbog cega se tako nije igralo i protiv njih?! Ararat ili Slovenci nisu Vozdovac i TSC,pa ce i taj mec biti daleo tezi i neizvesniji. Ne zaboravite da je Celje sampion drzave koja ima jacu i kvalitetniju ligu od ove domace.

Pigeon

"Zbog cega se tako nije igralo i protiv njih?" Pa, "majstore", da li je moguce da ti jos nije jasno ili se zaista pravis "naivan"? Jednostavno, oni neisu hteli da se sklone!

ljubo

ararat i celje nisu tsc i vozdovac samo zato jer igraju za sebe i nemaju dobit ako se sklone , u srbiji se moraju sklanjati ako nece da izaovu gnev prvog navijaca.

Kale

Mora da je sjajan osecaj kad u namestenoj ligi protiv ekipe koja ti se sklanja da postignes golove das sest komada. Radost je time veca sto rastes u sopstvenim ocima.

Zvezdas mkd

Bolje e zvezda bez sanoga i bena

Zuk

Ura taktika trenera Vozdovca a navijaca Zvezde da se sakrije sklanjalica je otkrivena.Filijala sa pola tima igraca koji su bili u zvezdi je pokusala da odglumi nekakav otpor je lako otkrivena.

prolazite, prolazite

Laksi trening za vracanje samopouzdanja.

nemam pojma

Sve se unapred znalo. Posle bruke u Evropi, ovo je bilo više nego očekivano. Postalo je pravi zicer kad je trener Voždovca rekao da će se nadigravati sa zvezdom. OČEKIVANA I SRAMNA SKLANJALICA!!!

SNS United

u linglong skalnjalicama bi vam ''proradio'' i ekonom,nego sa ovim polovnjacima se više para opere ...

trnina

Ekipa Voždovca napravi na utakmici samo šest prekršaja i bez žutog kartona i kažemo da nisu sklanjalica, a veličamo strašnu igru cigana. Da li iko ima normalan u FSS.