"Petarda" Čukaričkog, Javor slavio u Novom Pazaru golom u 92. minutu (VIDEO)

3

Prva pobeda Inđije u novoj sezoni, novi minimalac Radničkog u Nišu

Fudbaleri Inđije pobedili su danas na svom terenu ekipu Napretka sa 1:0, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Inđija je upisala prvu pobedu u novoj sezoni, a gol vredan tri boda postigao je Miljan Ilić sa penala u 25. minutu.

Oba tima posle četiri odigrana kola imaju po tri boda.

Fudbaleri Inđije u narednom kolu gostuju Partizanu, dok Napredak dočekuje Vojvodinu.

Fudbaleri Čukaričkog pobedili su u gostima ekipu Zlatibora sa ubedljivih 5:1, u utakmici četvrtog kola Super lige Srbije.

Ekipa s Banovog brda je golovima Miloša Ostojića u četvrtom i Ibrahime Ndijaea u sedmom povela sa 2:0, ali je već minut kasnije Zlatibor smanjio preko Stefana Vukića.

Čukarički je pobedu potvrdio početkom drugog poluvremena. Prvo je u 46. minutu pogodio Vinsent Eze, da bi Marko Docić u 54. minutu sa penala povisio na 4:1. Konačan rezultat postavio je Stefan Kovač u 92. minutu.

Fudbaleri Radničkog iz Niša su na svom terenu slavili protiv Mačve sa 1:0, a pobednički gol postigao je Nemanja Kojić u 37. minutu.

Fudbaleri Javora pobedili su Novi Pazar u gostima sa 3:2. Mirza Delimeđac je u šestom minutu doneo prednost Novom Pazaru, ali je Javor golovima Nemanje Mladenovića u 15. i Filipa Pavišića u 29. minutu preokrenuo rezultat.

Na 2:2 izjednačio je Nemanja Dragutinović u 40. minutu i taj rezultat je bio na snazi sve do 92. minuta kada je Anes Rušević doneo pobedu Javoru.

Semafor 4. kola Super lige:
Crvena zvezda - Spartak 3:2 (El Fardu Ben 32, 67, Tomane 70 - Tufegdžić 34, N. Nikolić 72. jedanaesterac)
Inđija - Napredak 1:0 (Ilić 25. jedanaesterac)
Novi Pazar - Javor 2:3 (Delimeđac 6, Dragutinović 40 - Mladenović 15, Pavišić 29, Rušević 90+2)
Radnički (Niš) - Mačva 1:0 (Kojić 37)
Radnik - Partizan 0:2 (Asano 62, Sadik 90)
Zlatibor - Čukarički 1:5 (Vukić 8 - Ostojić 4, Ndiaj 7, Eze 46, Docić 54. jedanaesterac, Kovač 90+1)
18.00: OFK Bačka - TSC
20.00: Vojvodina - Mladost
20.00: Rad - Voždovac
20.00: Metalac - Proleter (NS)