"Петарда" ТСЦ-а, прва победа Војводине, Чукарички убедљив

Спартак и Младост максимални, Пролетер испустио победу у надокнади

Фудбалери Младости из Лучана и суботичког Спартака задржали су максималан учинак и после данашњих утакмица трећег кола Супер лиге.

Младост је у Лучанима са 2:0 победила Инђију, док је Спартак на свом терену са 4:1 био бољи од Металца.

ТСЦ је везао другу победу, убедљивим тријумфом на стадиону у Сенти над Златибором резултатом 5:1.

Раднички је са 2:1 у Нишу победио Нови Пазар, док је Напредак истим резултатом у Крушевцу победио Радник из Сурдулице.

Домаћин из Ниша је головима Душана Стојиљковића у 14. и Александра Пејовића из једанаестерца у 29. минуту стекао два гола предности, а пораз Новопазараца ублажио је Ервин Курти у 88. минуту.

Војводина је остварила прву победу ове сезоне, пошто је као гост са 3:1 савладала Вождовац.

Чукарички има седам бодова после победе резултатом 3:0 над Радом, голови су постигнути у почетних десет минута.

Пролетер није успео да забележи и трећу победу на почетку сезоне, пошто је у Новом Саду играо 1:1 са Бачком, гости су гол дали у надокнади са беле тачке.

Семафор 3. кола Супер лиге:

Мачва - Црвена звезда 0:3 (Крстовић 24, Николић 65, Вулић 90)

Младост - Инђија 2:0 (Јовановић 23, 41)

Напредак - Радник 2:1 (Мркић 62. једанаестерац, Кочић 88 - Димитрић 68)

Раднички (Ниш) - Нови Пазар 2:1 (Стоиљковић 14, Пејовић 29. једанаестерац - Курти 87)

Спартак - Металац 4:1 (Шимура 52, Денковић 60, Николић 67, Видаковић 87 - Катанић 11)

ТСЦ - Златибор 5:1 (Скопљак 41, Зец 43, Дуроњић 68, Лукић 71. једанаестерац, Томановић 90 - Почек 82)

Чукарички - Рад 3:0 (Шарић 3, Доцић 6, 9. једанаестерац)

Партизан - Јавор 4:0 (Садик 13, 18, Сума 25, Асано 75)

Пролетер (НС) - Бачка 1:1 (Кнежевић 77. једанаестерац - Крчмаревић 90. једанаестерац )

Вождовац - Војводина 1:3 (Гајић 54 - Бојић 6, Саничанин 27, Гемовић 32)