Bojan Ostojić upozorava: U Turskoj bez euforije, sve od nule
Pitanje koje muči navijače Partizana: hoće li Bojan Ostojić da bude spreman za revanš s Malatijom?
.jpg)
Podsetimo, iskusni štoper Bojan Ostojić morao je zbog bola u primicaču ranije da završi beogradski meč s Turcima, već u 79. minutu. Dotle, odbranom Parnog valjka komandovao je doktorski!
– Radim terapije, sinoć sam trenirao i sa ekipom. Daće Bog da sve bude kako želimo – ističe ljubimac Grobara, poznati borac gladijatorskog pristupa.
U Anadoliju putujete s lepom zalihom?
– Posle pobede u Beogradu stvorila se velika euforija i – lažna slika: da je Malatija tim koji bez problema može da se savlada 5:0?! Međutim, u Tursku idemo izuzetno oprezni.
Duel na Topčiderskom brdu pokazao je da ste bolji?
– Odigrali smo fantastično, bez sumnje, ali i imali sreću što smo ih šokirali brzim golom. Videli ste, čvrsti, brzi, neće da bude lako s Turcima na njihovom stadionu. Pride, pred fanatičnom publikom.
Recept za uspeh?
– Najbitnije: da utakmicu iz Beograda arhiviramo i u Malatiji počnemo od nule – jasan je Bojan Ostojić, iskusni štoper Partizana.