Prvi poraz Partizana u Humskoj posle skoro dve godine!

6

Partizan je izgubio na svom stadionu, a malo ko se seća kad su crno-beli u Humskoj doživeli poslednji neuspeh

Gent je naneo poraz Partizanu u Humskoj, Belgijanci su načnili veliki korak ka osvajanju prvog mesta u grupi i direktnom plasmanu u osminu finala Lige konferencija.

I ne samo to, „indijanci” su naneli prvi poraz Partizanu na domaćem bunjištu još od 4. decembra 2019. godine.

Malo ko se seća da su crno-bele tada savladali Kruševljani, Napredak je slavio golovima Vukadinovića u 43, Bjeloša u 83. i Eskića u 90. minutu. Prethodno je za crno-bele pogađao Suma u 13. i 33. minutu.

Od tada, Partizan je u Humskoj odigrao 40 mečeva do večerašnjeg, slavio je 37 puta, neporaženi su ostali samo Crvena zvezda (1:1), Soči (2:2) i ponovo Crvena zvezda (1:1).

Komentari (6)

Be

Stvarno neshvatljivo lose igranje Partizana pogotovo prvo poluvreme ali nije ni cudo Stanoje skupio propale talente u partizan sta onda da ocekujes

zvezda ih je lagano dobila

Najbolji srpski klub je te iste Belgijance u, za nivou jacem takmicenju, prosle sezone lagano resio i ovde i u gostima. Sramota je tako nas predstavljati u trecerazrednom evropskom takmicenju.

mesas babe i zabe

To je bio sasvim drugi Gent, decko, rasturen koronom i sa drugim igracima, vise od pola tima sigurno. I tada je ovaj Odjidja bio medju najboljima ali je bio na nekih 50%, pa i takav. Neuporedivo, ali je tacno da su sinoc potpuno rasturili Partizan!

gropn III

citljivi (sve lopte ka Rikardu), jalovi (losi bokovi), prastari (Natho, Jojic, Obradovic), skloni kiksevima (gol Genta) nemamo potencijale ! Jovic, Pantic, Terzic, igraju previse " sareno" za mlade igrace ,! mi smo za Ziva blata, Slane bare, Kolubare, Surdulice i druge geografski ne tako poznate toponimice !

Zuk

Kukavicka igra u prvom poluvremenu je doprinela porazu.Samo se cekalo kad ce da primi gol i tek ondada pocnu da igraju.Prosuto prvo poluvreme i ocajna igra Obradovica.

Džo istina

Potpuno loše spremljena utakmica taktički. Bolje izgubiti 5:0 i šutnuti 5-6 puta na gol, napraviti šanse nego ovako kukavički. I nešto što para oči, loša fizička sprema igrača Partizana: sem Zdjelara, Vujačića i Saničanina ostali katastrofa. Lutavac udje napravi dva istrčavanja a duša mu u nosu. Marković samo pravi frizuru, loptu kao da godinama nije video. Natho spor jedan od krivaca za gol, Holender ko muva bez glave ( čudi me kako on može igrati za reprezentaciju).