Golčina Nišlije iz kornera (VIDEO)

2

Bivši igrač Teleoptika i Jagodine postigao pobedonosni gol za GAIS protiv Jenkepinga (1:0) u Drugoj ligi Švedske

Meč u Geteborgu između domaćeg GAIS-a i gostujućeg Jenkepinga (1:0) obeležio je rođeni Nišlija Predrag Ranđelović.

Iz kornera je u 24. minutu pogodio mrežu golmana Petersona. Ispostavilo se da je to bio i pobednički gol.

Domaćinima je na ruku išlo i što je napadač gostiju Smajli u 35. minutu dobio drugi žuti karton, pa je Jenkeping do kraja igrao sa igračem manje.

Predrag (29) igra na poziciji zadnjeg veznog igrača, karijeru je počeo u mlađim kategorijama Partizana, potom je igrao za Teleoptik, Vardar, Jagodinu, Minsk, Dalkurd, Varnamo, a trenutno je član švedskog drugoligaša GAIS-a iz Geteborga, za koji je odigrao svih šest utakmica ove sezone i postigao jedan, već pomenuti gol.

Za mladu i seniorsku selekciju Severne Makedonije odigrao je po tri meča.