Голчина Нишлије из корнера (ВИДЕО)

2

Бивши играч Телеоптика и Јагодине постигао победоносни гол за ГАИС против Јeнкeпинга (1:0) у Другој лиги Шведске

Меч у Гетеборгу између домаћег ГАИС-а и гостујућег Јeнкeпинга (1:0) обележио је рођени Нишлија Предраг Ранђеловић.

Из корнера је у 24. минуту погодио мрежу голмана Петерсона. Испоставило се да је то био и победнички гол.

Домаћинима је на руку ишло и што је нападач гостију Смајли у 35. минуту добио други жути картон, па је Јeнкeпинг до краја играо са играчем мање.

Предраг (29) игра на позицији задњег везног играча, каријеру је почео у млађим категоријама Партизана, потом је играо за Телеоптик, Вардар, Јагодину, Минск, Далкурд, Варнамо, а тренутно је члан шведског друголигаша ГАИС-а из Гетеборга, за који је одиграо свих шест утакмица ове сезоне и постигао један, већ поменути гол.

За младу и сениорску селекцију Северне Македоније одиграо је по три меча.

Kоментари (2)

Bojan

Ima boljih. Sad je vec 20 godina od Mudriniceva dva gola iz kornera za dva minuta, do sada to nije prevazidjeno https://www.youtube.com/watch?v=I4JEP9R6zQw