Pobede Brazila i Argentine, VAR „ludnica“ u Kolumbiji (VIDEO)

0

Fudbalske reprezentacije Brazila i Argentine novim pobedama u južnomaeričkim kvalifikacijama napravile su još jedan korak prema Mundijalu u Kataru.

Brazil je u derbiju savladao Urugvaj 4:1, dok je Argentina nadigrala Peru 1:0.

Meč večeri odigrali su Kolumbija i Ekvador, a u centru pažnje bio je VAR, pošto je gostima „poništen“ penal desetak minuta pre kraja, a domaćinu „pobedonosni pogodak“ Jerija Mine u 101. minutu.

Na Mundijal će se direktno plasirati prva četiri tima, dok će peti igrati plej-of.

Rezultati i strelci: Bolivija – Paragvaj 4:0 (Ramaljo 21, Viljaroel 53, Abrego 84, Fernandes 90+4), Kolumbija – Ekvador 0:0, Argentina – Peru 1:0 (Lautaro Martinez 43), Čile – Venecuela 3:0 (Pulgar 18, 37, Brereton 73), Brazil – Urugvaj 4:1 (Nejmar 10, Rafinja 18, 58, Gabrijel Barbosa 83 – Suarez 77).

Tabela: Brazil 31, Argentina 25, Ekvador sa 16, Kolumbija 15, Urugvaj 5, Čile 13, Bolivija 12, Paragvaj 12, Peru 11, Venecuela 7.