Марадона се опоравља после операције
Марадона је прошле недеље напунио 60 година, а у понедељак је хоспитализован због дехидратације, анемије и депресије
.jpg)
Легендарни фудбалер Дијего Марадона опоравља се после операције коју је имао због крварења у лобањи, изјавио је данас његов лични лекар.
- Он нема компликација повезане са операцијом - навео је доктор Леополдо Луке, који је Марадонин постоперативни напредак описао као "одличан".
Марадона је имао субдурални хематом, односно накупљање крви између мембране и мозга.
Луке је рекао да је проблем вероватно изазван несрећом, али је Марадона навео да се не сећа догађаја.
Лекар је био опрезан у изјави када би Марадона могао да напусти интензивну негу у приватној клиници у Ла Плати на периферији Буенос Ајреса, уз речи да се стање прати из дана у дан.
Али, додао је да се Марадона насмејао и да га је ухватио за руку.
Марадона је прошле недеље напунио 60 година, а у понедељак је хоспитализован због дехидратације, анемије и депресије.
Његови пријатељи су изјавили да није желео да једе.
Најбоље жеље за опоравком стизалесу са свих страна света за једног од најбољих фудбалера свих времена.