Petarda Kragujevčana, Sinđelić nemoćan na „Čika Dači” (VIDEO)

0

Lepom slikom zatvorena je sezona na stadionu „Čika Dača”, fudbaleri Radničkog podelili su radost sa simpatizerima, a pobedom su odškrinuli vrata plej-ofa

Golman Sinđelića Stefanović prvi put je morao da vadi loptu iz mreže, Maksimović je, na dodavanje Ilića, pogodio iz blizine.

Iz trećeg pokušaja, u 38. minutu, iskupio se Nikodijević, kada je ubačenu loptu Varjačića udarcem glavom ubacio u mrežu.

Neoprezan start Zdravkovića nad Cakićem bio je za jedanaesterac koji je Radunović pretvorio u gol.

Tri minuta kasnije iskupio se Zdravković pošto je loptu od Kovačevića, iz slobodnog udarca, ubacio u mrežu gostiju.

Upisao se u strelce i Petrović, posle odbijene lopte od prečke koju je pogodio Filipović. U 81. minutu tačku na susret, drugim golom, stavio je Slađan Nikodijević.

Semafor 22. kola Prve lige Srbije:
Radnički 1923 – Sinđelić (Bg) 5:1 (Maksimović 7, Nikodijević 38, 81, Zdravković 70, Petrović 78 – Radunović 67. jedanaesterac)
13,00: Smederevo – Metalac
13,00: Dinamo (Vr) – OFK Žarkovo
13,00: Kabel – Trajal
13,00: Radnički (P) – Kolubara
13,00: Zemun – Budućnost (D)
13,00: OFK Bačka – Zlatibor
16,00: Novi Pazar – Grafičar