Бежанија славила и против Слободе, Лавови на врху табеле, нула у Пазару (ВИДЕО)

0

„Лавови” су одличном игром забележили и трећи тријумф у првенству. Ђорђе Радовановић је био кључни у премијерном мечу са Трајалом, кад је постигао два гола, а и у петак је сломио отпор добрих гостију

Бежанија – Слобода 4:1 (2:0)
Стрелци: Радовановић у 18. из једанаестерца и 24, Симић у 48, Десанчић у 58. за Бежанију, Гаврић у 77. за Слободу.
Стадион Бежаније. Гледалаца: 400. Судија: Марко Делибашић (Врбас). Помоћници: Атила Хармат  (Суботица) и Илија Ловре (Нови Сад). Жути картони: Филиповић, Десанчић (Бежанија), Вучетић, Филиповић, Илић (Слобода).
БЕЖАНИЈА: Крунић, Мијаиловић, Стојановић, Недељковић, Филиповић, Радочај (од 62. Богдановски), Радовановић, Милошевић, Десанчић, Симић (од 60. Јеремић), Башановић (од 58. Миловановић).
СЛОБОДА: Коч, Андрић (од 60. Јездимировић), Таминџић, Илић, Марушић, Михаиловић (од 60. Тишма), Гаврић, Филиповић, Рајковић, Вучетић (од 77. Лазовић), Обреновић.

Домаћин је стигао до вођства у 18. минуту: Андрић је непрописно зауставио Симића, а Радовановић био сигуран извођач најстроже казне – 1:0

До другог поготка домаћин је дошао шест минута касније, Башановић је лепо прошао по левој страни и идеално центрирао у шеснаестерац, а Радовановић рутински погодио мрежу – 2:0.

Почетком другог дела домаћин је стигао и до трећег поготка, Симић је извео корнер, а голман Коч убацио лопту у сопствену мрежу – 3:0.

Одличну акције домаћина, у којој су учествовали Милошевић и Радочај, ефектно је завршио Десанчић – 4:0. Гости су дошли до почасног поготка у 77. минуту, после корнера са леве стране Гаврић је проследио лопту у мрежу.

Семафор трећег кола Прве лиге Србије:
Бежанија – Слобода 4:1 (Радовановић 18. једанаестерац, 24, Симић 48, Десанчић 58 – Гаврић 77)
Нови Пазар – Борац 0:0
17,00: Будућност – Телеоптик
17,00: Златибор – Бечеј
17,00: Раднички 1923 – Инђија
17,00: Синђелић – Трајал
19,00: Јавор – ТСЦ
20,00: Металац – ОФК Жарково