Bežanija slavila i protiv Slobode, Lavovi na vrhu tabele, nula u Pazaru (VIDEO)

0

„Lavovi” su odličnom igrom zabeležili i treći trijumf u prvenstvu. Đorđe Radovanović je bio ključni u premijernom meču sa Trajalom, kad je postigao dva gola, a i u petak je slomio otpor dobrih gostiju

Bežanija – Sloboda 4:1 (2:0)
Strelci: Radovanović u 18. iz jedanaesterca i 24, Simić u 48, Desančić u 58. za Bežaniju, Gavrić u 77. za Slobodu.
Stadion Bežanije. Gledalaca: 400. Sudija: Marko Delibašić (Vrbas). Pomoćnici: Atila Harmat  (Subotica) i Ilija Lovre (Novi Sad). Žuti kartoni: Filipović, Desančić (Bežanija), Vučetić, Filipović, Ilić (Sloboda).
BEŽANIJA: Krunić, Mijailović, Stojanović, Nedeljković, Filipović, Radočaj (od 62. Bogdanovski), Radovanović, Milošević, Desančić, Simić (od 60. Jeremić), Bašanović (od 58. Milovanović).
SLOBODA: Koč, Andrić (od 60. Jezdimirović), Tamindžić, Ilić, Marušić, Mihailović (od 60. Tišma), Gavrić, Filipović, Rajković, Vučetić (od 77. Lazović), Obrenović.

Domaćin je stigao do vođstva u 18. minutu: Andrić je nepropisno zaustavio Simića, a Radovanović bio siguran izvođač najstrože kazne – 1:0

Do drugog pogotka domaćin je došao šest minuta kasnije, Bašanović je lepo prošao po levoj strani i idealno centrirao u šesnaesterac, a Radovanović rutinski pogodio mrežu – 2:0.

Početkom drugog dela domaćin je stigao i do trećeg pogotka, Simić je izveo korner, a golman Koč ubacio loptu u sopstvenu mrežu – 3:0.

Odličnu akcije domaćina, u kojoj su učestvovali Milošević i Radočaj, efektno je završio Desančić – 4:0. Gosti su došli do počasnog pogotka u 77. minutu, posle kornera sa leve strane Gavrić je prosledio loptu u mrežu.

Semafor trećeg kola Prve lige Srbije:
Bežanija – Sloboda 4:1 (Radovanović 18. jedanaesterac, 24, Simić 48, Desančić 58 – Gavrić 77)
Novi Pazar – Borac 0:0
17,00: Budućnost – Teleoptik
17,00: Zlatibor – Bečej
17,00: Radnički 1923 – Inđija
17,00: Sinđelić – Trajal
19,00: Javor – TSC
20,00: Metalac – OFK Žarkovo