IMT bolji od Jagodinaca, Vranjanci srušili Kraljevčane (VIDEO)

0

U oba meča 14. kola igrana u petak pobede su ostvarili domaći timovi, IMT i Dinamo

IMT je ostvario zlata vrednu pobedu protiv Jagodine. Ka trijumf traktoriste je poveo ove sezone njihov možda i najbolji igrač Nikola Terzić, momak koji je na pozajmici iz Čukaričkog. Pobeduje dva minuta pre kraja golom iz jedanaesterca overio Marković.

Dinamo je u Vranju slavio protiv Sloge. Vranjanci su brzo, posle samo 35 minuta igre, došli do tri gola viška. Gosti su do kraja meča uspeli samo da ublaže poraz.

Semafor 14. kola Prve lige Srbije:
IMT – Jagodina 2:0 (Terzić 44, Marković 88. jedanaesterac)
Dinamo (Vr) – Sloga (K) 3:1 (Radočaj 12, Keca 32, Nedeljković 35 - Anđelković 68)
13,00: RFK Grafičar – Železničar (P)
13,00: Borac 1926 – Zemun
13,00: Kabel – Trajal
13,00: Radnički (SM) – Dubočica
13,00: Radnički (P) – Budućnost (D)
13,00: OFK Žarkovo – Loznica
13,00: Radnički 1923 – Kolubara