Почетна / Фудбал / Партизан

Суботичани тражили други пенал, али Текијашки је био у офсајд позицији

У 37. минута меча Спартак - Партизан сумњива ситуација испред гола Парног ваљка

У дуелу у 37. минуту су се нашли Спартаков Немања Такијашки и Владимир Стојковић из Партизана. Контакта је било испред гола црно-белих, али судија Александар Васић је проценио да то није било довољно за пенал.

Око главног арбитра се брзо створила гужва, тражили су домаћи играчи пенал, најжустрији је био леви бек Стефан Милошевић који је добио жути картон.

После успореног снимка видело се да је играч домаћих био у офсајд позицији.

Подсетимо, у 31. минуту меча Партизанов везиста Александар Шћекић је оборио Немању Главчића и домаћи тим је оправдано имао прилику да са беле тачке дође до вођства, али је Стојковић ухватио живу лопту Бојану Чечарићу.

Фудбалери Спартака и Партизана у Кули су одмерили снаге у дуелу 12. кола Супер лиге Србије, после 90. минута велике борбе резултат је био 0:0.