Jevtović: Ovo je tek prva utakmica, dug je put pred nama

3

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Nikšiću ekipu Rudara sa 3:0 u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope

Fudabler Partizana Marko Jevtović rekao je da njegova ekipa može da bude zadovoljna igrom protiv Rudara, ali je istakao da je ovo tek prva utakmica i da je pred crno-belima dug put.

- Celo prvo poluvreme smo igrali protiv jedne vrlo zatvorene ekipe, dosta dobro su se branili, svu snagu su usmerili ka odbrani... Srećom, desio se taj gol iz penala gde smo ih otvorili, pa smo drugo poluvreme rutinski završili - rekao je Jevtović posle utakmice.

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Nikšiću ekipu Rudara sa 3:0 u prvoj utakmici prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope. Strelci za Partizan bili su Marko Jevtović u 44. minutu iz penala, Sejduba Suma u 51. i Rikardo Gomeš u 57. minutu.

- Mislim da možemo da budemo zadovoljni. Ovo je tek prva utakmica, dug je put pred nama. Tek smo izašli iz priprema, mislim da će biti sve bolje - rekao je Jevtović.

Revanš se igra za nedelju dana u Beogradu.