Јевтовић: Ово је тек прва утакмица, дуг је пут пред нама

3

Фудбалери Партизана победили су данас у Никшићу екипу Рудара са 3:0 у првој утакмици првог кола квалификација за Лигу Европе

Фудаблер Партизана Марко Јевтовић рекао је да његова екипа може да буде задовољна игром против Рудара, али је истакао да је ово тек прва утакмица и да је пред црно-белима дуг пут.

- Цело прво полувреме смо играли против једне врло затворене екипе, доста добро су се бранили, сву снагу су усмерили ка одбрани... Срећом, десио се тај гол из пенала где смо их отворили, па смо друго полувреме рутински завршили - рекао је Јевтовић после утакмице.

Фудбалери Партизана победили су данас у Никшићу екипу Рудара са 3:0 у првој утакмици првог кола квалификација за Лигу Европе. Стрелци за Партизан били су Марко Јевтовић у 44. минуту из пенала, Сејдуба Сума у 51. и Рикардо Гомеш у 57. минуту.

- Мислим да можемо да будемо задовољни. Ово је тек прва утакмица, дуг је пут пред нама. Тек смо изашли из припрема, мислим да ће бити све боље - рекао је Јевтовић.

Реванш се игра за недељу дана у Београду.

Kоментари (3)

Mira

Opet can da see or pesma "Kudeje Taj Niš". Bravo Radnicki

Pigeon

Prvi mec, nedorastao protivnik...Ali, Partizan tezak, pretezak za gledanje. Predlazem da nazovi trener pogleda bar jednu utrakmicu sa SP, posto ono jos traje, jer ovo sto mi igramo je fudbal koji je na istom, doziveo totalni fijasko! Uz to ekipa je slabo fozicki spremljena; novi stoer ne moze da dise posle pola sata, Nikolic kao bez duse...Sehovic odlican, Jevtovic solidan, Suma losiji nego inace, posebno ga nije nigde bilo kada je usao crnogorski tandem, Gomes bi da eksplodira, ali nema s kim, Nikolic gletav i spor (gde se dade Ivanovic?)... Mi, stariji partizanovci smo navikli da Partizan igra agresivno, sa mnogo energije, da stalno napada, stvara sanse, vrsi stalnu tenziju, da se stalno nesto dogadja...nekada nam i nije islo, nekada protivnik jaci i bolji i brzi, ali se znalo sa koliko energije se ide u svaki mec. Ovo...Onda promenim program, a tamo Radnicki preorava teren, akcije, napadi, sutevi, centarsutevi, golovi...pune oci...