Ожеговић: Од кад играм фудбал није ми се десило да изгубим 3:2, а да водим 2:0 на полувремену

7

Фудбалер Партизана Огњен Ожеговић рекао је да је у шоку после вечерашњег пораза од Динама из Кијева и додао да верује да његова екипа и даље има шансе да прође групну фазу Лиге Европe.

- У шоку сам. Од кад играм фудбал није ми се десило да изгубим 3:2, а да водим 2:0 на полувремену. Велики ударац за нас. У најави утакмице сам рекао да морамо да поведемо рачуна да нам се не дешава полувреме као против Рада. Ево, опет смо ушли као суманути у друго полувреме. Ја сам још у шоку, не знам шта да кажем - рекао је Ожеговић новинарима после утакмице.

- Не преостаје нам ништа друго него да дигнемо главе, да се саберемо. Скендербег је играо 1:1 са Јанг Бојсом, не заостајемо много. Мислим да имамо квалитет да прођемо групну фазу".

Фудбалери Партизана испустили су вечерас у Београду два гола предности и изгубили од Динама из Кијева са 2:3 у утакмици другог кола Групе Б у Лиги Европe.

- Стварно не знам шта се десило. Одлична игра у првом полувремену... Ово је за мене велики шок. Пад концентрације, примимо три гола... Невероватно стварно.

Динамо је на 2:1 смањио после пенала који је скривио Ожеговић који је играо руком.

- Махинално сам дигао руку... Осетио сам да ме је лопта ударила у главу. Не знам шта да кажем, стварно је тешко причати после свега.

Ожеговић је на вечерашњем мечу постигао гол, али је истакао да о томе не размишља.

- Драго ми је што сам постигао гол, али сада о томе не размишљам. Овај пораз ће ми дуго стајати у глави, покушаћу да што пре заборавим. Не смемо много да размишљамо о овом поразу да не бисмо улазили у нове грешке. Надам се да ћемо скупити снагу да се издигнемо изнад свега.

Партизан је трећи на табели са једним бодом, колико има и Скендербег. Динамо је први на табели са шест бодова, а на другом месту Јанг Бојс има два.

У трећем колу 19. октобра Партизан ће играти у Елбасану против албанског Скендербега, а Динамо ће у Кијеву дочекати Јанг Бојс.

Kоментари (7)

peleexpo

To je zato sto igras u Partizanu. Bolje bi ti bilo da si ostao u Cuki, bar te nebi ovoliko pljuvali

Hohoho

Najbolje govori lice Tavambe koji mu pokazuje kako se drze ruke u stilu "Koji moron Boze me sacuvaj. Ovo se uci u petlicima". Inace od Sume nista a silne nedelje prodjose. Od Ozegovica takodje. Kakva je on crna zamena, decko pojma nema. To je bomba Ilieva.

@Hohoho

Ozegovic da nije digao ruku bila bi bomba u raslje, pogledaj snimak!

Labud

Suma asistirao Tawambi za gol i za jedinu sansu u II poluvremenu kada je Ozegovic sutirao. To je vise nego bilo koji drugi igrac iz veze. On ne treba da igra na krilu jer nije bas dobar u odbrani. Tu trebaju Jankovic i Tosic da se menjaju. Labud je zadovoljan njegovim ucinkom. Uopste Partizanu napad nije problem. Dali smo vise golova nego Zvezda koja ima 3 boda vise. Problem su bekovi, jedan zadnji vezni i stoper.

киде

мало боље погледај табелу и гол разлику.

Zuk

Ozegovic moze da igra gde hoce samo on nije za Partizan.

Juznoprugas

Za ovo namerno skakanje i igranje rukom odbiti mu od ugovora+ steta koju je Ozegovic napravio Partizanu koji je imao pobedu u ruci tj kako Uefa placa pobedu u EL cini mi se 150-200.000 Evra.Ozegovic treba da bude srecan sto nije morao da bezi iz zemlje kao bivsi igrac Dinama iz Bukuresta sto je 2007 promasio penal za ulaz u LS protiv Lacija!Gde su ga kasnije navijaci Dinamo Bukuresta optuzili da je uzeo pare od Italijanske mafije!