Партизан срушио Трајал, Мениг двоструки стрелац

4

Црно-бели са 3:0 су победили тим из Крушевца, поред Менинга погодио и Живковић

Фудбалери Партизана пласирали су се у осмину финала Купа Србије, након што су данас на свом терену победили Трајал из Крушевца са 3:0.

Партизан је повео голом Квинсија Менига у 25. минуту, на асистенцију Милоша Јојића.

Само минут пре водећег гола Партизан је могао да стигне до предности али је Данило Пантић погодио пречку.

Својим другим голом Квинси Мениг је у 49. минуту дуплирао предност Партизана. Овога пута у улози асистента се нашао Данило Пантић.

Трећи гол за Партизан постигао је Марко Живковић у 67. минуту, након додавања Саше Здјелара.

Раније данас, у осмину финала се пласирао и Радник који је као домаћин победио крагујевачки Раднички са 2:0.

Kоментари (4)

Trnina

Više me stadion Partizana neće videti dok je Jojić u klubu. Pa taj čovek ništa ne uradi na terenu za celu utakmicu. On je glavni igrač jer izvodi i kornere i slobodne udarce, a ništa od toga nija kako treba. 90% njegovih dodavanja su pogrešna ili izgubi loptu. Svaki omladinac bi više od njega pokazao i kalio bi se kroz utakmice, ovako sa Jojićem imamo igrača manje.