Почетна / Фудбал / Остале лиге

Омладинска лига Србије: Бродарац „из кеца у двојку”, седмица Звезде

Пет кола пре краја такмичења у Омладинској лиги Србије иста мета – исто одстојање, Бродарац је задржао три бода више у односу на Црвену звезду

Бродарац је остао лидер на табели Омладинске лиге Србије. Одећи тим је славио на гостовању Јагодини са 4:2, после преокрета, с обзиром да је на полувремену губио са 1:0.

Домаће је до вођства довео Бах у 45. минуту, али су потом Београђани четири пута затресли мрежу ривала, најпре Којић у 58. минуту, те два пута Дражић (59. и 64. минут) и на крају Пеличић у 80, док је други гол за Јагодинце постигао Најдановић у 90. минуту.

Црвена звезда је на стадиону „Рајко Митић” одиграла сјајно против Мачве, славила је са 7:1 и наставила је трку за водећим Бродарцем.

Стрелци за црвено-беле били су: Лука Илић у 3, Станојев у 30, Романић у 37. и 51, Јовељић у 53. и 60, те Терзић у 80. минуту, док је за Шапчане погодио Марковић у 68. минуту.

Дан раније Партизан је убедљиво поразио Напредак на свом терену (3:0), док је ОФК Београд у градском дербију надиграо Вождовац (3:0).

Табела: Бродарац 62 бода, Црвена звезда 59, Партизан 54, Вождовац 48, Чукарички 44, Рад 40, Војводина 39, ОФК Београд 35...

Коментари5

grobar iz Sapca
najbolja ekipa u oml. ligi Srbije je po meni Zvezda, ja kao grobar tesko to izgovaram, ja sam iz Sapca i ne zanima me ni Brodarac, ni CZV ni PFC gledam kako da moja Macva ostane u kvalitetnoj ligi, gledao sam sve ekipe omladinaca protiv Macve, Zvezda je ubedljivo najbolja i najlepsi fudbal igra, a Brodarac uz pomoc ne fudbalskih stvari je prvi, kvalitetna je to ekipa, ali nije najbolja.
Jagodinac!!
Da li si ti bio uopste na utakmici,ili pises u necije ime?! Realan rezultat utakmice je trebao da bude 8:2. Brodarac je u I poluvremenu imao 4 100%-tne sanse i 2 stative, a Jagodina je prvi put presla polovinu u 45 minutu i dala gol. Sramno je sto pisete tako Gagicarevasi(J)one!!! Drugo poluvreme Brodarac je krenuo u totalnu ofanzivu i preuzeo stvar u svoje ruke. Zalosno je sto u Srbiji svako da sebi za pravo da komentarise fudbal od frizera do zubara.
Luta grobar!
Dzaba branite brodarac! Sve je tačno kako je vasijona napisao...
Malo o desavanjima u Jagodini!!! Brodarac je u prvom poluvremenu bio totalno nezapazen i samo zahvaljujuci neujednacenom kriterijumu , rezultat je bio samo 1-0. napominjem da je sudija oznacio kraj poluvremena bar pola minuta ranije i to u momentu kad je domacin posao u kontru 3 na 1. Pocetkom drugog poluvremena, trener domacih jeu razmaku od 5 minuta izvrsio 6 izmena menjajuci najbolje igrace, plus golmana. Videvsi sta ce se desiti , preko 300 gledalaca je napustilo stadion ne zeleci da prisustvuju jos jednoj sramoti fudbala u Srbiji!!!! KO JE I ZASTO NAREDIO DA SE BRODARCU U DRUGOM POLUVREMENU PREPUSTE BODOVI, OSTACE VEROVATNO TAJNA!!! SLIKA UPLAKANIH DECAKA IZ JAGODINE KAO I RAZOCARANIH GLEDALACA I RODITELJA BICE DUBOKO UREZANA....IPAK SU TO DECA OD KOJIH SE OCEKUJE DA SUTRA BUDU NOSIOCI FUDBALA U SRBIJI. KAKO IH DO TOG CILJA DOVESTI POSLE OVAKVIH UTAKMICA I MORANJA.....STRASNO!!!!
Lazes
Nezapazen? Kako to,ja video dve stative,dve ciste sanse! Jesmo gledali isto prvo poluvreme? Cudno da vam Brodarac da 4 komada,dao je 4 Partizanu,3 Zvezdi...a nije vam cudno sto vam je u proslom kolu Radnicki iz Valjeva najgora ekipa isto dala 4 komada,tad nije bilo cudno? Sta, oni su kvalitetniji od Brodarca koji je pregazio 10 puta jace ekipe od vase!