Видео
16

ЧУДО У КАТАЛОНИЈИ: Барселона голом у 95. минуту надокнадила 0:4 што никада никоме није успело и победила 6:1 за пролаз у четвртфинале (ВИДЕО)

Борусија на Обамејангов погон до победе, Милионерима мало помогао и судија Мартин Еткинсон прогледавши Дембелеу за опасан старт у првом полувремену, а морао је да га искључи због другог жутог картона

Видео
2

Јувентус ношен резервама брзопотезно славио са играчем више, гол Вардија за наду Лестера (ВИДЕО)

Севиља доминирала против шампиона Енглеске, али је примила гол из јединог правог напада ривала у финишу меча, уз то је домаћи тим промашио пенал, промашио Кореа над којим је и направљен фаул

Видео
0

Гвардиола: Испадамо од Монака ако не дамо гол у реваншу

Менаџер Манчестер Ситија Пеп Гвардиола упозорио је да његов тим није превише близу пласмана у четвртфинале Лиге шампиона шампиона после првог дуела против Монака, истакавши да ће бити елиминисан [...]