ЛУДНИЦА У ЗАГРЕБУ - Динамо у надокнади испустио 3:1 и пролаз међу 16 најбољих (ВИДЕО)

2

Левандовски незаустављив и против Олимпијакоса, на свим мечевима Бундеслиге и Лиге шампиона постизао је голове, Јувентус сјајним продором Косте у 93. минуту дошао до победе у Москви

Динамо је водио 3:1 у Загребу против директног ривала за осмину финала Шахтјора, а онда је у 93. минуту Мораес смањио на 2:3, да би Тете у 98. минуту са пенала изједначио на 3:3. Пре тога је у казненом Динама фаулиран голман Шахтјора Пјатов, Теофило га је нокаутирао лактом. ВАР је пресудио - пенал. Оба тима су меч завршила са играчем мање.

Ове сезоне Бајерн је одиграо 18 такмичарских утакмица, кренуо је Суперкупом Немачке 3. августа и поражен је 0:2 од Борусије из Дортмунда. Од тада незаустављив је Роберт Левандовски.

Нападач репрезентације Пољске из редова Бавараца за тим из Минхена постизао је голове на сваком мечу од тад, тачније омануо је само 29. октобра у Купу Немачке у победи у гостима над Бохумом (2:1) када је играо само друго полувреме.

Десет утакмица Бундеслиге, четири Лиге шампиона, једна пријатељска и једна у Купу Немачке, на свим је давао бар један гол.

Пресудио је Левандовски и Олимпијакосу на Алијанц арени, у 69. минуту на асистенцију Комана са десне стране подметнуо је ногу на петерцу и изненадио голмана ћушнувши лопту уз прву стативу за 1:0.

Коначних 2:0 постигао је Иван Перишић у 89. минуту, само неколико секунди пошто је ушао на терен.

У Москви поклон победа Старој дами. Ремзи је Јувентус довео у вођство када је у 4. минуту шутирао са више од 30 метара из слободног ударца, а лопта је голману Гиљермеу прошла кроз руке и ноге. Изједначио је један од браће Миранчук, Алексеј, главом су прво домаћи погодили стативу, а онда је Алексеј само притрчао и ћушнуо је у празну мрежу са два метра.

Одлука је пала у трећем минуту надокнаде, дупли пас Косте и Игуаина петом, Коста је предриблао неколико ривала на путу од двадесетак метара, избио сам по средини пред Гиљермеа и савладао га са седам метара.

Сити је повео голом Стерлинга у Бергаму, на асистенцију Жезуса, а онда је Жузус промашио пенал у 43. минуту и кола су кренула низбрдо за Грађане. Изједначио је Пашалић у 49, у 81. је искључен голман Браво, који је на полувремену заменио Едерсона. До краја меча на гол је стао бек Кајл Вокер.

Реал је са три гола Родрига и два Бенземе потопио Галатасарај,

Семафор 4. кола Лиге шампиона:

А група:

Реал Мадрид – Галатасарај 6:0 (Родриго 4, 7, 90+2, Рамос 14. једанаестерац, Бензема 45, 81)

ПСЖ – Бриж 1:0 (Икарди 22)

Б група:

Црвена звезда – Тотенхем 0:4 (Ло Селсо 34, Хјунг-мин 57, 61, Ериксен 86)

Бајерн – Олимпијакос 2:0 (Левандовски 69, Перишић 89)

Ц група:

Аталанта – Манчестер Сити 1:1 (Пашалић 49 - Стерлинг 7)

Динамо (За) – Шахтјор 3:3 (Петковић 25, Иванушец 83, Адеми 89 - Патрик 13, Мораес 90+3, Тете 90+8. једанаестерац)

Д група:

Локомотива (Мо) – Јувентус 1:2 (Ал. Миранчук 12 - Ремзи 4, Коста 90+3)

Бајер Леверкузен – Атлетико Мадрид 2:1 (Томас 41. аутогол, Фоланд 55 - Мората 90+4)

Е група:

Наполи – Салцбург 1:1 (Лозано 44 - Халанд 11. једанаестерац)

Ливерпул – Генк 2:1 (Вијналдум 14, Окслејд-Чембрлен 53 - Самата 41)

Ф група:

Барселона – Славија (Пр) 0:0

Борусија Дортмунд – Интер 3:2 (Хакими 51, 77, Брант 64 - Мартинез 5, Весино 40)

Г група:

Зенит Лајпциг 0:2 (Деме 45+5, Сабицер 63)

Лион – Бенфика 3:1 (Андерсен 4, Депај 33, Траоре 89 - Сеферовић 76)

Х група:

Челзи Ајакс 4:4 (Жоржињо 5. једанаестерац, 71. једанаестерац, Азпиликуета 63, Џејмс 74 - Абрахам 2. аутогол, Промес 20, Аризабалага 35. аутогол, ван де Бек 55)

Валенсија – Лил 4:1 (Парехо 66. једанаестерац, Сумаоро 82. аутогол, Кондогбиа 84, Торес 90 - Осимхен 25)

Kоментари (2)

Bandera

Jedino zvezda mučna nadmaši sebe i ove noċi. Prošle god. -18 a ove najmanje -28. Dal će neko da pocrveni!? Falio je još evro(auto) gol Žandera, pa da slika bude kompletna!?