Почетна / Фудбал / Лига шампиона

Бајерн са 7:2 демолирао Тотенхем у Лондону, четири гола Гнабрија (ВИДЕО)

Реал само до 2:2 са играчем више, Шахтјор до победе у 95. минуту

Бајерн је у Лондону посрамио Тотенхем - 7:2. Серж Гнабри постигао је четири гола, два је дао Левандовски.

Манчестер Сити се мучио са загребачким Динамом, победу је потврдио тек у 95. минуту голом Фодена (2:0).

Фудбалери Пари Сен Жермена су славили у гостима против Галатасараја са 1:0, у другом колу Групе А, а једини гол на мечу постигао је Мауро Икарди у 52. минуту.

Фудбалери Јувентуса су на свом терену победили Бајер Леверкузен са 3:0, у мечу Групе Д. Голове су постигли Гонсало Игуаин у 17, Федерико Бернардески у 62. и Кристијано Роналдо у 89. минуту.

Атлетико Мадрид је у истој групи тријумфовао у гостима против Локомотиве са 2:0, а стрелци су били Жоао Феликс и Томас.

Фудбалери Реал Мадрида и Клуб Брижа одиграли су нерешено 2:2, у утакмици другог кола Групе А Лиге шампиона.

Бриж је у првом полувремену стекао два гола предности, а стрелац оба поготка био је Емануел Денис у деветом и 39. минуту. Серхио Рамос је у 55. минуту смањио на 2:1, а бод Реалу донео је Каземиро у 85. минуту.

Минут пре другог поготка Реала, Бриж је остао са играчем мање на терену пошто је други жути картон зарадио Вормер.

Фудбалери Шахтјора су у гостима славили против Аталанте са 2:1, у утакмици другог кола Групе Ц Лиге шампиона.

Аталанта је у 16. минуту имала велику шансу да поведе, али ударац Јосипа Иличића са пенала одбранио голман гостујућег тима.

Ипак, италијански клуб је у 28. минуту стигао до предности, а стрелац је био Дуван Запата. Мораеш је у 41. минуту изједначио на 1:1, а победу Шахтјору донео је Манор Соломон у 95. минуту.

Семафор 2. кола Лиге шампиона:

А група:

Реал Мадрид – Бриж 2:2 (Рамос 55, Каземиро 85 - Денис 9, 39)

Галатасарај – ПСЖ 0:1 (Икарди 52)

Б група:

Црвена звезда – Олимпијакос 3:1 (Вулић 63, Милуновић 87, Боаћи 90 - Семедо 37)

Тотенхем – Бајерн 2:7 (Хјунг-мин 12, Кејн 61. једанаестерац - Кимих 15, Левандовски 45, 87, Гнабри 53, 55, 83, 88)