Николић и Рајковић „откинули“ бод Атлетико Мадриду, Бајерн разбио Салцбург

4

Српски штопер Слободан Рајковић одиграо је цео меч за Локомотиву

Фудбалери Локомотиве из Москве одиграли су вечерас на свом терену нерешено 1:1 против Атлетико Мадрида, у утакмици трећег кола А групе у Лиги шампиона.

Атлетико је повео у 18. минуту голом Хосеа Марије Хименеса, а бод домаћима донео је Антон Миранчук голом из пенала у 25. минуту.

Играчи Бајерна из Минхена победили су вечерас на гостујућем терену Салцбург са 6:2, у утакмици трећег кола А групе у Лиги шампиона.

Салцбург је повео у четвртом минуту голом Мергима Берише, а Бајерн је изједначио из пенала у 21. минуту, када је стрелац био Роберт Левандовски. Актуелни европски првак повео је у 44. минуту аутоголом Расмуса Кристенсена, а изједначио је Масаја Окугава у 66. минуту.

Ново вођство немачкој екипи донео је Жером Боатенг поготком у 79. минуту, а затим је стрелац био Лерој Сане у 83. минуту. Пети гол постигао је Левандовски у 88. минуту, својим другим голом на мечу, а коначан резултат поставио је Лукас Ернандес голом у другом минуту надокнаде времена.

Бајерн је први на табели у А групи са свих девет бодова, Атлетико је други са четири бода, Локомотива има два бода, док је Салцбург освојио бод.

Семафор А групе 3. кола Лиге шампиона:

Локомотива Москва – Атлетико Мадрид 1:1 (Миранчук пенал 25 – Хименес 18)

Салцбург – Бајерн Минхен 2:5 (Бериша 4, Окугава 66 – Левандовски 21, 88, Кристенсен аутогол 44, Боатенг 79, Сане 83)

Kоментари (4)

SRBA

Bravo Marko, samo guraj!

Dr

Bravo Mare,i ako imaš najjaču grupu a Lokomotiva najslabiji tim guraš odlično uzeti bod jakom Salzburgu u gostima i Španskom velikanu kući a pri tom nesrećno izgubiti od najjačeg tima u Evropi sa prilično skromnim timom za LŠ mogu samo veliki treneri,koliko si veliki pokazao si i kada si osvojio Poslednju titulu sa Partizanom u gotovo nemogućim uslovima.

pa i bili ste bolji od njih

Kakvim nemogucim uslovima? Zvezdi je skoro ceo tim koji je osvojio titulu 2016. otisao, oni doveli skart, a u Partizanu su blistali Leonardo, Everton, Milenkovic i Djurdjevic. Realno, Partizan je bolji tim imao, isto kao i oni od vas sledece sezone.

ljubo

kazu nase sudije da igranje kataia rukom nije penal ,kao odbila se od glave prvo evo ovde se odbila od tela u ruku i penal,znaci trebao je penal i protiv zvezde ali znamo da to u srbiji nemoze a i pitam se kako niko nije komentarisao,i da li ce se ovo objaviti.