Kimih rastužio Nikolića i Rajkovića, Feliks srušio Salcburg

12

Vedran Ćorluka se povredio u prvom delu igre pa je trener Lokomotive Marko Nikolić u 46. minutu u igru poslao Slobodana Rajkovića

Fudbaleri Bajerna su pobedili danas u gostima Lokomotivu iz Moskve 2:1, u drugom kolu A grupe Lige šampiona.

Bajern je poveo golom Leona Gorecke u 14. minutu. Benžamen Pavar je odlično vratio loptu pred gol Lokomotive, a Gorecka je sa šest metara glavom poslao loptu u mrežu.

Lokomotiva je izjednačila pogotkom Antona Mirančuka u 70. minutu. Ze Luis je prošao po desnoj strani, ušao u šesnaesterac i proigrao Mirančuka, koji je neometan sa sedam metara pogodio donji levi ugao Bajernovog gola.

Strelac drugog gola za Bajern bio je Džošua Kimih u 79. minutu. On je sa 20 metara uputio precizan šut u desni ugao, i tako doneo pobedu Bajernu u Moskvi.

Nakon dva kola Bajern ima šest bodova, dok je Lokomotiva osvojila jedan poen.

Fudbaleri Atletiko Madrida pobedili su večeras kao domaćini Salcburg 3:2, u drugom kolu A grupe Lige šampiona.

Golove za Atletiko su postigli Markos LJorente u 29. i Žoao Feliks u 52. i 85. minutu.

Za Salcburg su strelci bili Dominik Soboslai u 40. i Mergim Beriša u 47. minutu.

Nakon dva kola Atletiko je osvojio četiri boda, dok Salcburg ima jedan bod.

U narednom kolu Atletiko će gostovati Lokomotivi, dok će Salcburg dočekati Bajern.

Semafor A grupe Lige šampiona:

Lokomotiva – Bajern 1:2 (Mirančuk 70 – Gorcka 14, Kimih 79)

Atletiko Madrid – Salcburg 3:2 (LJorente 29, Feliks 52, 85 – Soboslai 40, Beriša 47)