Почетна / Фудбал / Лига шампиона

Кимих растужио Николића и Рајковића, Феликс срушио Салцбург

Ведран Ћорлука се повредио у првом делу игре па је тренер Локомотиве Марко Николић у 46. минуту у игру послао Слободана Рајковића

Фудбалери Бајерна су победили данас у гостима Локомотиву из Москве 2:1, у другом колу А групе Лиге шампиона.

Бајерн је повео голом Леона Горецке у 14. минуту. Бенжамен Павар је одлично вратио лопту пред гол Локомотиве, а Горецка је са шест метара главом послао лопту у мрежу.

Локомотива је изједначила поготком Антона Миранчука у 70. минуту. Зе Луис је прошао по десној страни, ушао у шеснаестерац и проиграо Миранчука, који је неометан са седам метара погодио доњи леви угао Бајерновог гола.

Стрелац другог гола за Бајерн био је Џошуа Кимих у 79. минуту. Он је са 20 метара упутио прецизан шут у десни угао, и тако донео победу Бајерну у Москви.

Након два кола Бајерн има шест бодова, док је Локомотива освојила један поен.

Фудбалери Атлетико Мадрида победили су вечерас као домаћини Салцбург 3:2, у другом колу А групе Лиге шампиона.

Голове за Атлетико су постигли Маркос Љоренте у 29. и Жоао Феликс у 52. и 85. минуту.

За Салцбург су стрелци били Доминик Собослаи у 40. и Мергим Бериша у 47. минуту.

Након два кола Атлетико је освојио четири бода, док Салцбург има један бод.

У наредном колу Атлетико ће гостовати Локомотиви, док ће Салцбург дочекати Бајерн.

Семафор А групе Лиге шампиона:

Локомотива – Бајерн 1:2 (Миранчук 70 – Горцка 14, Кимих 79)

Атлетико Мадрид – Салцбург 3:2 (Љоренте 29, Феликс 52, 85 – Собослаи 40, Бериша 47)