Remi Milana i Lila, Sparta ubedljiva protiv Seltika (VIDEO)

0

Zorja ubedljiva u Grčkoj, remi Brage i Lestera, Dinamo ubedljiv, Remi CSKA i Fejnorda

Fudbaleri Lila i Milana su danas odigrali nerešeno 1:1, u četvrtom kolu Grupe H Lige Evropa.

Poveo je Milan golom Samu Kastiljeha u 46. minutu, da bi Lil izjednačio u 65. minutu golom Džonatana Bambe.

U istoj grupi, Sparta iz Praga je ubedljivo pobedila Seltik 4:1.

Lil ima osam, Milan sedam, Sparta šest, dok je Seltik osvojio samo jedan bod.

U narednom kolu, Milan će dočekati Seltik, dok će Lil ugostiti Spartu.

Fudbaleri Zorje su danas u gostima pobedili Aek 3:0, u četvrtom kolu Grupe G Lige Evropa.

U drugom meču u Grupi, Braga i Lester su odigrali nerešeno 3:3.

Na tabeli grupe Lester je prvi sa 10, dok je Braga druga sa sedam bodova, dok su Aek i Zorja osvojili po tri poena.

U narednom kolu, AEK će dočekati Bragu, dok će Milan ugostiti Seltik.

Fudbaleri Dinama su večeras kao gosti pobedili Volfsberger 3:0, u četvrtom kolu Lige Evrope.

Golove za zagrebački Dinamo su postigli Lovro Majer u 60, Bruno Petković u 75. i Luka Ivanušec u prvom minutu sudijske nadoknade.

U drugom meču u grupi, moskovski CSKA i Fejnord su odigrali nerešeno 0:0.

Dinamo je prvi sa osam, Fejnord drugi sa pet, CSKA treći sa četiri, dok je Volfersberg poslednji sa tri poena.

U narednom kolu, Dinamo će gostovati Fejnordu, dok će CSKA dočekati Volfersberg.

Fudbaleri Arsenala su u večeras u gostima pobedili Molde 3:0, u četvrtom kolu Grupe B Lige Evropa.

U Grupi J, Antverpen je savladao austrijski LASK 1:0, dok je u Grupi A Jang Bojs pobedio sofijski CSKA 1:0.

Fudbaleri Makabija i Viljareala su večeras odigrali nerešeno 1:1, u četvrtom kolu Grupe I Lige Evropa.

U istoj grupi, Sivaspor je u gostima pobedila Karabag 3:2.

Viljareal je prvi sa deset bodova, Makabi drugu sa sedam, Sivaspor treća sa šest, dok Karabag nije osvojio niti jedan bod.

U narednom kolu, Viljareal će gostovati Sivasporu, dok će Karabag dočekati Makabi.