Реми Милана и Лила, Спарта убедљива против Селтика (ВИДЕО)

0

Зорја убедљива у Грчкој, реми Браге и Лестера, Динамо убедљив, Реми ЦСКА и Фејнорда

Фудбалери Лила и Милана су данас одиграли нерешено 1:1, у четвртом колу Групе Х Лиге Европа.

Повео је Милан голом Саму Кастиљеха у 46. минуту, да би Лил изједначио у 65. минуту голом Џонатана Бамбе.

У истој групи, Спарта из Прага је убедљиво победила Селтик 4:1.

Лил има осам, Милан седам, Спарта шест, док је Селтик освојио само један бод.

У наредном колу, Милан ће дочекати Селтик, док ће Лил угостити Спарту.

Фудбалери Зорје су данас у гостима победили Аек 3:0, у четвртом колу Групе Г Лиге Европа.

У другом мечу у Групи, Брага и Лестер су одиграли нерешено 3:3.

На табели групе Лестер је први са 10, док је Брага друга са седам бодова, док су Аек и Зорја освојили по три поена.

У наредном колу, АЕК ће дочекати Брагу, док ће Милан угостити Селтик.

Фудбалери Динама су вечерас као гости победили Волфсбергер 3:0, у четвртом колу Лиге Европe.

Голове за загребачки Динамо су постигли Ловро Мајер у 60, Бруно Петковић у 75. и Лука Иванушец у првом минуту судијске надокнаде.

У другом мечу у групи, московски ЦСКА и Фејнорд су одиграли нерешено 0:0.

Динамо је први са осам, Фејнорд други са пет, ЦСКА трећи са четири, док је Волферсберг последњи са три поена.

У наредном колу, Динамо ће гостовати Фејнорду, док ће ЦСКА дочекати Волферсберг.

Фудбалери Арсенала су у вечерас у гостима победили Молде 3:0, у четвртом колу Групе Б Лиге Европа.

У Групи Ј, Антверпен је савладао аустријски ЛАСК 1:0, док је у Групи А Јанг Бојс победио софијски ЦСКА 1:0.

Фудбалери Макабија и Виљареала су вечерас одиграли нерешено 1:1, у четвртом колу Групе И Лиге Европа.

У истој групи, Сиваспор је у гостима победила Карабаг 3:2.

Виљареал је први са десет бодова, Макаби другу са седам, Сиваспор трећа са шест, док Карабаг није освојио нити један бод.

У наредном колу, Виљареал ће гостовати Сиваспору, док ће Карабаг дочекати Макаби.