Simo Krunić: Partizan zaslužio polufinale

2

Radnik drugu godinu zaredom završava kup-takmičenje u četvrtfinalu

U duelu sa prošlogodišnjim pobednikom Partizanom poražen je sa 2:1, ali su crno-beli teže nego što se očekivalo prošli u polufinale.

Surduličani su bili motivisani, odigrali bolje drugo poluvreme kad su bili ravnopravan protivnik skupljem timu. U finišu utakmice nisu imali sreće da izjednače, prečka je bila saveznik već savladanog Vladimira Stojkovića.

Šef stručnog štaba Simo Krunić, posle utakmice, nije bio razočaran igrom i žali za propuštenim šansama.

- Borili smo se, pokušavali na naš način da dođemo do izjednačenja i tek u drugom poluvremenu bili na našem nivou. Momcima sva čast, ostavili su srce na terenu, borili se do poslednjeg minuta i šteta što nismo uspeli da izjednačimo. Imali smo i mi šanse, ali Partizan je imao više. Najbolja prilika za nas je bila u sudijskoj nadoknadi vremena, ostaje žal što nismo tad pogodili. Kad se sve sagleda, Partizan je bolja i kvalitetnija ekipa i zasluženo prošla u polufinale. Mislim da je bila dobra utakmica – istakao je Krunić.